Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/drhashemi/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 151 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/drhashemi/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 151  سایت های معتبر تربیتی » وب سایت دکتر سید احمد هاشمی در شیوه های نوین آموزش
هدیه معنوی این مجموعه را به روح پاک مادر و پدر بزرگوارم تقدیم می کنم و از همه خوانندگان محترم برای ایشان التماس دعا دارم
موضوع: سایت های معتبر تربیتی    نويسنده: admin    تاريخ: 15 دي 1388    بازديدها: 34132
مجموعه مقالات تربیتی آموزشی و فرهنگی
1-www.msrt.ir
2-rezaashtiani.mihanblog.com
3-ketab.blogfa.com
4-rezaashtiani.mihanblog.com
5-psychologyinfo.blogfa.com
6-www.edum.blogfa.com
7-www.scu.ac.ir
8-www.kashanu.ac.ir
9-www.shabestannews.com
10-rezaashtiani.mihanblog.com
11- people.exeter.ac.uk
12-noormags.com
13-www.shabestannews.com
14-www.karimi.ir
15-www.irib.ir/amouzesh


موضوع: سایت های معتبر تربیتی    نويسنده: admin    تاريخ: 15 دي 1388    بازديدها: 5584
مجموعه مقالات تربیتی آموزشی و فرهنگی
1-www.msrt.ir
2-rezaashtiani.mihanblog.com
3-ketab.blogfa.com
4-rezaashtiani.mihanblog.com
5-psychologyinfo.blogfa.com
6-www.edum.blogfa.com
7-www.scu.ac.ir
8-www.kashanu.ac.ir
9-www.shabestannews.com
10-rezaashtiani.mihanblog.com


موضوع: سایت های معتبر تربیتی    نويسنده: admin    تاريخ: 10 دي 1388    بازديدها: 8350
مرجع سایتهای اینترنتی روانشناسی


http://www.iacap.info\
این سایت به انجمن روانشناسی کودک و نوجوان ایران تعلق دارد .طرحهای پژوهشی،آزمایشگاه نور و ویسیکولوژی،اخبار انجمن ،معرفی سایتهای مرتبط،پرسش و پاسخ،تحصیل ،انتشارات،فعالیتهای آموزشی ،انجمن و خبرنامهالکترونیکی سایت را میتوان از مندرجات سایت نام برد.

http://danesh.bihat.com\humanscienee\sychology.htm
در این سایت میتوان با رائه لیستی از سسایتهای مرتبط با روانشناسی متعلق به مراکز جهانی و معروفپرداخته می شود .علاقه مندان و محققان می توانند با مراجعه به این سایت نبه مراجع اطلاعاتی و آموزشی بسیار مناسبی متصل شوند .

http://donyayekodakani.blogfa.com
این وبلاگ با نام مروانشناسی کودکان استثنایی با ارائه مطالبی پیرامون روانشناسی کودکام و مخصوصا کودکان استثنایی میپردازد.مقالات م ومطالب زیادی در سایت ذکر شده اند که میتوان با مراجعه به سایت انها را مطالعه نمود.

http://www.samiraeslami.blogfa.com
در این وبلاگ به ارائه مطالبی درباره روانشناسی کودکان پرداخته میشود .پرخاشگری کودکان ،رفتارهای والدین با کودک جهت تربیت او و بسیاری مقالات و مطالب دیگر در این زمینه را میتوان در وبلاگ مشاهده کرد.

http://modernpsy.com
این سایت به مرکز مشاوره و ترک اعتیاد آتیه اختصاص دارد.اطلاعاتی درباره موسسه،معرفی پیوندها،امکانات عضویت در سایت ،منابع خودیار،مقالات عمومی،امکانات جستجوی مطالب در سایت،معرفی ماهنامه بهداشت روان و جامعه،آزمونهای روانشناسی و بسیاری مقالات و مطالب مرتبط دیگر را میتوان در این سایت مشاهده نمود.موضوع: سایت های معتبر تربیتی    نويسنده: admin    تاريخ: 10 دي 1388    بازديدها: 3165
مرجع سایتهای اینترنت

آموزش و پرورش


هفته ومعرفی کتابهای راهنما برای روش های تدریس ونحوه آموزش دروس را ازعناوین مندرج درسایت نام برد.


http://www.dsea.org/

سایت dsea به ارائه آموزش های عمومی به دانش آموزان می پردازد.دراین سایت امکان جستجو قرارداده شده است ،معلمان ،اعضای سایت ،روش های تدریس ،دانش آموزان ،مدارس ،خبرها ،رویدادها ،معرفی مراکز آموزشی ،Link به سایت های مرتبط ومطالب آموزشی دیگر می توان ازعناوین مندرج دراین سایت نام برد.

http://www.educationplanet.com

سیاره آموزش نام این سایت می باشد.دراین سایت امکان جستجو وعضویت قرارداده شده است.موسسان سایت آنرا بهترین مرجع اینترنتی برای دانش آموزان ومعلمان خوانده اند. آموزش درزمینه های هنر، موسیقی ،آموزش کودکان با سنین k-12 آموزش برای معلمان ،روش تدریس زبان ،آموزش جغرافیا، نقشه ها ،پرچم کشوها ،آموزش ریاضیات ،جبر،روش استفاده از ابزارهای تحقیقاتی، کتابخانه های الکتریکی ،آموزش علوم پابه ،نجوم ،علوم زیستی ،محیط زیست ،علوم پایه ،تاریخ ، اقتصاد،اخبار ، روش های تدریس، آموزش روش تحقیق وبسیاری مطالب دیگر، از عناوین مندرج دراین سایت می باشند.

http://www.beta-theta.com/

سایت بتا-تتا ارائه کننده مطالب آموزشی را می توان در اینجا مشاهده کرد. آموزش برای کودکان ،آموزش به والدین ،کتابهای معرفی شده برای کودکان ووالدین ،آموزش زیست شناسی ،آموزش فیزیک ،آموزش شیمی ،آموزش ریاضیات ،آموزش تاریخ ، Link به سایت های مرتبط ،مطالب کمک آموزشی برای دانش آموزان ، امکان جستجو برای یافتن مطالب مورد نظر کاربر ،آموزش نجوم وعلوم فضایی، آخرین اخبار علمی ،محیط زیست ،آموزش بهداشت وسلامتی ومطالب آموزشی وخبری دیگری برای کودکان را می توان ازعناوین معرفی شده دراین سایت نام برد.


منوي اصلي

موضوعات

آرشيو

پيوندها

هر گونه کپی برداری از این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد.
برای مشاهده بهتر سایت لطفا از مرورگر فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر 8 استفاده نمایید
دانلود نرم افزار فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر 8